Перші професійні колекції сертифіковані COSMOS® Organic by ECOCERT® GREENLIFE
Nelly De Vuyst® - бренд преміум класу, з багаторічною репутацією виробника найефективніших антивікових та коригуючих засобів по догляду за шкірою на ринку дерматології та естетичної косметології. 
Сумісні з усіма медичними та естетичними практиками, препарати Nelly De Vuyst® реалізуються виключно у форматі В2В через SPA, дерматологічні клініки, медичні SPA, велнес центри.

Продукція Nelly De Vuyst® представлена в 27 країнах в більш ніж 4500 локаціях по всьому світу.

Спеціально розроблені формули препаратів всесвітньо відомі своїми ефективними результатами та науково обгрунтованим підходом до корекцій проблем шкіри:

  • Нове покоління обробки молекул активних інгредієнтів в лабораторних умовах: The Diadermic ™ метод
  • Запатентовані бактеріостатичні та анти-вікові комплекси
  • Технологія рослинних олеосом
  • Більше 45 років досліджень та досвіду
  • Виняткова якість та екочистота сировини
  • Персоналізовані лінії професіональних препаратів та засобів для домашнього догляду

За останні 45 років, разом з фахівцями в галузі фармакології, науковці лабораторії Nelly De Vuyst® зробили величезний прорив в формулюванні революційного спектру ефективних, коригувальних препаратів та процедур.

Сьогодні продукція Nelly De Vuyst® виготовляється в Канаді з дотриманням найвищих стандартів якості Європейського Союзу, які все ще залишаються найбільш вимогливими в галузі косметології.

! У власній приватній лабораторії Nelly De Vuyst®, сертифікованій COSMOS® та EcoCert® в категорії органік, заборонено використання багатьох хімічних інгредієнтів таких як ГМО, парабен, силікон, мінеральні масла, спирт, парфуми, глютен та інші.

! Оскільки лабораторія Nelly De Vuyst® сертифікована GMP - Good Manufacturing Practice - тестування препаратів на тваринах також категорично заборонені.

Департамент наукових досліджень Nelly De Vuyst® постійно відкриває нові покоління активних інгредієнтів та технологій та продовжує розробляти препарати по догляду за шкірою, які відповідають найвищим стандартам сучасної дерматології та естетичної косметології.