Перші професійні колекції та програми домашнього догляду сертифіковані COSMOS® Organic by ECOCERT® GREENLIFE
Complete SPA - ексклюзивний імпортер дерматокосмецевтики Nelly De Vuyst® в Україні
Nelly De Vuyst® - бренд преміум класу, з багаторічною репутацією виробника найефективніших антивікових та коригуючих засобів по догляду за шкірою на ринку дерматології та естетичної косметології.
Сумісні з усіма медичними та естетичними практиками, засоби Nelly De Vuyst® реалізуються виключно у форматі В2В через SPA, дерматологічні клініки, медичні SPA, велнес центри.

Продукція Nelly De Vuyst® представлена в 27 країнах в більш ніж 4500 локаціях по всьому світу.

Спеціально розроблені формули засобів всесвітньо відомі своїми ефективними результатами та науково обгрунтованим підходом до корекцій проблем шкіри:

  • Нове покоління обробки молекул активних інгредієнтів 
  • Запатентовані бактеріостатичні та анти-вікові комплекси
  • Технологія рослинної інкапсуляції
  • Більше 45 років досліджень та досвіду
  • Виняткова якість та екочистота сировини
  • Персоналізовані лінії для спеціалістів естетичної медицини та програми для домашнього догляду

За останні 45 років, разом із фахівцями в галузі фармакології, науковці лабораторії Nelly De Vuyst® зробили величезний прорив у формулюванні революційного спектру ефективних, коригувальних засобів та процедур.

Сьогодні продукція Nelly De Vuyst® виготовляється в Канаді з дотриманням найвищих стандартів якості Європейського Союзу, які все ще залишаються найбільш вимогливими в галузі косметології.

У власній приватній GMP сертифікованій лабораторії Nelly De Vuyst® заборонено використання багатьох хімічних інгредієнтів таких як: ГМО, парабен, силікон, мінеральні масла, спирт, парфуми, глютен та заборонено тестування засобів на тваринах!

Департамент наукових досліджень Nelly De Vuyst® постійно відкриває нові покоління активних інгредієнтів та технологій та продовжує розробляти затребувані засоби по догляду за шкірою, які відповідають найвищим стандартам сучасної дерматології та естетичної косметології.