Liquid error: Could not find asset snippets/shopify://apps/seo-booster-by-secomapp/snippets/jsonld/70cc4e4e-e7e7-4bb6-96cd-400edcee5357.liquid Nelly De Vuyst® - Синергія Науки та Природи
Перші професійні колекції сертифіковані COSMOS® Organic by ECOCERT® GREENLIFE
Ефективність нового покоління космецевтики Nelly De Vuyst® базується на революційній запатентованій технології обробки молекул The Diadermic Method ™.

The  Diadermic Method ™ - це революційний виробничий процес зменшення молекул активних інгредієнтів у лабораторних умовах, що в свою чергу збільшує їх синергію та стимулює коригувальні дії.

Даний унікальний метод іонізує та поляризує молекули, активні інгредієнти легко проникають в шкіру та досягають специфічні клітинні мембрани, від поверхневого до більш глибокого шару шкіри, забезпечує космецевтичні препарати багатими та унікальними текстурами.

Синергія інкапсульованих інгредієнтів зберігає біологічну активність компонентів, та забезпечує глибоке проникнення безпосередньо до клітин дерми, вступая до взаємодії з клітинними мембранами.

Препарати космецевтики Nelly De Vuyst® - це максимально ефективні методи з мінімальною агресією, що відновлюють цілісність епідермального барьера та структури шкіри.

Перші лінії професійної космецевтики, сертифіковані COSMOS® та Ecocert® в категорії ОРГАНІК.