Перші професійні колекції та програми домашнього догляду сертифіковані COSMOS® Organic by ECOCERT® GREENLIFE
Complete SPA - ексклюзивний імпортер дерматокосмецевтики Nelly De Vuyst® в Україні

Ефективність нового покоління дерматокосмецевтики Nelly De Vuyst® базується на революційній запатентованій технології обробки молекул The Diadermic Method ™.

The  Diadermic Method ™ - це процес зменшення у лабораторних умовах молекул активних інгредієнтів, який дозволяє збільшити їх синергію та стимулює коригувальні дії.

Даний унікальний метод іонізації та поляризації молекул, дозволяє активним інгредієнтам легко проникати у найбільш глибокі шари шкіри (від поверхневого до більш глибокого) та досягати специфічні клітинні мембрани.

Завдяки The  Diadermic Method ™ синергія інкапсульованих у рослинні мембрани інгредієнтів зберігає біологічну активність компонентів та забезпечує глибоке проникнення безпосередньо до клітин дерми, вступая до взаємодії з клітинними мембранами.

Засоби дерматокосмецевтики Nelly De Vuyst® з багатими та унікальними текстурами - це максимально ефективні методи з мінімальною агресією, для відновлення цілісності мікробіому, епідермального барьеру та структури шкіри.

Перші колекції професійної дерматокосмецевтики та програми для домашнього догляду, сертифіковані COSMOS® Organic by ECOCERT® GREENLIFE.