Aesthetic Boutique by Complete SPA

Aesthetic Boutique by Complete SPA - це перший в Києві б‘юті простір, який поєднує косметологічні послуги преміум класу та різноманіття асортименту монобрендового organic luxury бутіка. 

Aesthetic Boutique by Complete SPA - це флагманський косметологічний простір Complete SPA - ексклюзивного імпортера Nelly De Vuyst® в Україні

В Aesthetic Boutique ми працюємо виключно з дерматокосмецевтикою Nelly De Vuyst®. Це перший бренд у світі, який отримав сертифікацію COSMOS® Organic by ECOCERT® за професійні колекції анти-акне, анти-ейдж та колекцію жіночої інтимної гігієни.

Для нас важливо не просто зберегти красу обличчя і тіла клієнтів на довгі роки, а продовжити здоров'я і молодість шкіри саме безпечними методами, без використання трендових агресивних технологій або небезпечних для шкіри хімічних інгредієнтів.

Під час консультації зі спеціалістом Aesthetic Boutique:

  • Клієнт отримує професійну оцінку стану шкіри, визначення типу шкіри, типу старіння та з'ясування причин наявних проблем.
  • Обговорюються косметичні засоби, які клієнт використовує на даний момент, та виявляються помилки домашнього догляду.
  • Розробляється індивідуальна програма догляду за шкірою в домашніх умовах з урахуванням віку, типу шкіри та основних естетичних проблем.
  • Визначається схема косметологічних процедур на базі дерматокосмецевтики Nelly De Vuyst®.
  • Є можливість придбати засоби Nelly De Vuyst® для пролонгації результатів після процедур у домашніх умовах.
  • Є можливість БЕЗКОШТОВНО отримати експрес тест на рН вагінального середовища. Адже ми точно знаємо наскільки важливо вчасно профілактикувати молочницю (кандидоз) та зберігати жіноче здоров'я.

Записатись на консультацію або процедуру