Перші професійні колекції сертифіковані COSMOS® Organic by ECOCERT® GREENLIFE

 

Бренд Nelly De Vuyst® носить ім’я своєї засновниці — мадам Неллі Де Вуйст.

Уродженка Бельгії, Неллі Де Вуйст почала свою кар'єру на початку 50-х років як власниця салону краси. Пристрасно віддана своїй справі, Мадам Де Вуйст приймає участь у численних медичних конференціях та заглиблюється у вивчення рослин, які використовуються в дерматології та естетичній косметології.

І чим більше вона дізнавалась, тим глибше розуміла: щоб надати своїм клієнтам найкращі рішення по догляду за шкірою, їй варто взятись за розробку власного асортименту засобів.

Випереджаючи свій час, у 1974 році, Мадам Де Вуйст засновує лабораторію Nelly De Vuyst®, в той час розташовану у Бельгії. На ранніх стадіях розвитку власної лінії по догляду за гіперчутливою шкірою, до Мадам Де Вуйст приєднався іі близький друг фармацевт. Він відіграв ключову роль у формуванні перших десяти препаратів направлених на лікування розацеа, серед яких знаменитий м'який очищаючий крем Soft Net.

Сьогодні лінії професійної космецевтики по догляду за шкірою Nelly De Vuyst® включають понад 150 продуктів, які покривають повний спектр процедур, спрямованих на конкретні патології шкіри.

Пристрасть і відданість Мадам Де Вуйст, а також її незрівнянні методи лікування та ефективність продукції, визнані фахівцями естетичної медицини та косметології в усьому світі. 

Професійні лінії анти-ейдж, анти-акне та жіноча гігієна від Nelly De Vuyst® стали першими в світі, які отримали сертифікацію COSMOS® та Ecocert® в категорії органік.

Девіз лабораторії Nelly De Vuyst®: «Присвячені красі та здоров'ю Вашої шкіри».