Перші професійні колекції та програми домашнього догляду сертифіковані COSMOS® Organic by ECOCERT® GREENLIFE
Complete SPA - ексклюзивний імпортер дерматокосмецевтики Nelly De Vuyst® в Україні

Бренд Nelly De Vuyst® носить ім’я своєї засновниці — мадам Неллі Де Вуйст

Уродженка Бельгії, Неллі Де Вуйст почала свою кар'єру на початку 50-х років як власниця салону краси.

Пристрасно віддана своїй справі, Мадам Де Вуйст приймає участь у численних медичних конференціях та заглиблюється у вивчення рослин, які використовуються в дерматології та естетичній косметології.

І чим більше вона дізнавалась, тим глибше розуміла: щоб надати своїм клієнтам найкращі рішення по догляду за шкірою, їй варто взятись за розробку власного асортименту засобів.

Випереджаючи свій час, у 1974 році, Мадам Де Вуйст засновує лабораторію Nelly De Vuyst®, в той час розташовану у Бельгії.

На ранніх стадіях розвитку власної лінії по догляду за гіперчутливою шкірою, до Мадам Де Вуйст приєднався іі близький друг фармацевт.

Він відіграв ключову роль у формуванні перших десяти препаратів направлених на лікування розацеа, серед яких знаменитий м'який очищаючий крем Soft Net.

Сьогодні колекції дерматокосмецевтики Nelly De Vuyst® включають понад 300 засобів, які покривають всі патології шкіри та виробляються у власній GMP сертифікованій лабораторії в Канаді.

Пристрасть і відданість Мадам Де Вуйст, а також її незрівнянні професійні протоколи терапії та ефективність продукції, визнані фахівцями естетичної медицини та косметології в усьому світі. 

У 2017 році професійні колекції та програми для домашнього догляду у категоріях:

стали першими в світі, які отримали сертифікацію COSMOS® Organic by ECOCERT® GREENLIFE.

Девіз лабораторії Nelly De Vuyst®: «Присвячені красі та здоров'ю Вашої шкіри».