Перші професійні препарати сертифіковані COSMOS® та Ecocert® в категорії органік.

З Nelly De Vuyst®, ми пишаємося тим, що пропонуємо натуральні, органічні, безпечні та ефективні препарати найвищої якості, яким можна довіряти.

Розроблені за найвищими стандартами якості та безпеки, наші препарати по догляду за обличчям та тілом формулюються та  виготовляються у приватній сертифікованій GMP (Good Manufacture Product) лабораторії в Канаді.

Створений п'ятьма європейськими асоціаціями, COSMOS® є найвищим стандартом сертифікації у косметичній промисловості, визнаний у більш ніж 150 країнах.
Ця сертифікація гарантує, що наші продукти дійсно 100% органічні.
 

Створена для того, щоб забезпечити виконання стандартів виробництва та сировини, сертифікація GMP гарантує якість та безпеку наших продуктів.

Наша продукція проходить сертифікації без жорстокості до тварин, тому на кожному засобі ви побачите знаковий логотип Leaping Bunny. Цей логотип гарантує, що ми не проводимо випробування на тваринах.

Ця сертифікація гарантує, що ми задовольняємо соціальні, економічні та екологічні стандарти справедливої торгівлі, які допомагають фермерам та працівникам захищати навколишнє середовище.