Liquid error: Could not find asset snippets/shopify://apps/seo-booster-by-secomapp/snippets/jsonld/70cc4e4e-e7e7-4bb6-96cd-400edcee5357.liquid Сертифікати Nelly De Vuyst® COSMOS®ORGANIC
Перші професійні колекції сертифіковані COSMOS® Organic by ECOCERT® GREENLIFE

З Nelly De Vuyst®, ми пишаємося тим, що пропонуємо натуральні, органічні, безпечні та ефективні препарати, які понад 45 років обирають лідери естетичної медицини.

Розроблені за найвищими стандартами якості та безпеки, професійні препарати та засоби для домашнього догляду за шкірою обличчя та тіла формулюються та  виготовляються у приватній сертифікованій GMP (Good Manufacturing Practice) лабораторії в Канаді.

 

Чому космецевтика Nelly De Vuyst® є найбезпечнішим вибором серед професійних брендів? 

 

Сьогодні продукція Nelly De Vuyst® виробляється в Канаді та понад 45 років продовжує дотримуватися найвищих та найсуворіших європейських стандартів якості у підборі сировини, розробки формул, виробництві та пакуванні. 

Лабораторія Nelly De Vuyst® першою у Північній Америці отримала сертифікат GMP (Good Manufacturing Product - належна виробнича практика) і не проводить жодних випробувань на тваринах.

Бренд Nelly De Vuyst® першим на світовій арені дерматології та естетичної косметології отримав сертифікацію COSMOS Organic, як повноцінні професийни колекції та програми для домашнього догляду лікування акне, анти-ейдж та колекція жіночої інтимної гігієни.

Стандарт COSMOS передбачає два можливих рівня сертифікації: «Cosmos Organic» та «Cosmos Natural». 

«Cosmos Organic» - більш жорсткий і складний так як об'єднує вимоги про натуральне походження сировини, еко-хімію та використання значної кількості компонентів органічного сільського господарства, які повинні бути ідентифіковані на етикетці засобу.

Стандарт Cosmos Organic визнаний у 150 країнах та гарантує, що наша продукція є справді органічною.