Перші професійні колекції сертифіковані COSMOS® Organic by ECOCERT® GREENLIFE

З Nelly De Vuyst®, ми пишаємося тим, що пропонуємо натуральні, органічні, безпечні та ефективні препарати, які понад 45 років обирають лідери естетичної медицини.

Розроблені за найвищими стандартами якості та безпеки, професійні препарати та засоби для домашнього догляду за шкірою обличчя та тіла формулюються та  виготовляються у приватній сертифікованій GMP (Good Manufacturing Practice) лабораторії в Канаді. 

 

Чому космецевтика Nelly De Vuyst® є найбезпечнішим вибором серед професійних брендів? 

Сьогодні продукція Nelly De Vuyst® виробляється в Канаді та понад 45 років продовжує дотримуватися найвищих та найсуворіших європейських стандартів якості у підборі сировини, розробки формул, виробництві та пакуванні. 

Лабораторія Nelly De Vuyst® першою у Північній Америці отримала сертифікат GMP (Good Manufacturing Product - належна виробнича практика) і не проводить жодних випробувань на тваринах.

Nelly De Vuyst® першою на світовій арені дерматології та естетичної косметології отримала сертифікацію COSMOS® Organic by ECOCERT®, як повноцінні професійні колекції та програми для домашнього догляду терапії акне, анти-ейдж та колекція жіночої інтимної гігієни.

Сертифікація ECOCERT

ECOCERT - це орган по сертифікації і контролю органічних продуктів, створений у Франції в 1991 році. Працюючи в більш ніж 80 країнах, він став однією з найбільших організацій по сертифікації органічних продуктів в світі і одним з найвідоміших лейблів в галузі стандартизації натуральної косметики.

Щоб забезпечити екологічно чистий косметичний продукт, стандарт Ecocert встановлює, що інгредієнти отримані з поновлюваних ресурсів і зроблені з використанням екологічно безпечних процесів.

Ecocert перевіряє відсутність:

 • ГМО
 • парабенів
 • феноксіетанолу
 • наночасток
 • ПЕГів
 • синтетичних парфумів і барвників
 • інгредієнтів тваринного походження (якщо вони не виробляються природним шляхом: молоко, мед і т. д.).

Ecocert всесвітньо відома своєю компетентністю, незалежністю і неупередженістю.

 

Торгова марка Ecocert - еталон органічної та екологічного маркування, якому довіряють споживачі

 

Ecocert має 28 міжнародних дочірніх компаній, за допомогою яких може працювати локально в більш ніж 150 країнах. В результаті сервіс компанії забезпечує високу гарантію контролю для всіх секторів по всьому світу.

Ecocert проводить аудити лабораторій виробників та дистриб'юторів, щоб переконатися, що продукт належним чином відповідає вимогам, описаним у стандарті.

Продукт, сертифікований Ecocert, може бути ідентифікований в залежності від типу продуктів (продукти харчування, косметика, миючі засоби і т. д.)

Завдяки високому стандарту сертифікації існує можливість перевірити весь ланцюжок поставок, від сировини до готової продукції.

Щорічно Ecocert проводить як мінімум один запланований аудит лабораторії та додатково декілька неоголошених аудитів. 

В процесі проходження сертифікації продукту, експерти Ecocert оцінюють відповідність продукту, послуги або системи екологічним і соціальним вимогам, встановленим у стандарті.

Після закінчення процесу сертифікації Ecocert видає рішення, а в разі позитивного результату надає письмове запевнення - СЕРТИФІКАТ на КОЖНИЙ ЗАСІБ ЯКИЙ ПРОЙШОВ СЕРТИФІКАЦІЮ.

Щоб отримати сертифікат продукція обов'язково повинна відповідати прийнятому стандарту.

Стандарт - це функціональний документ, в якому перераховані всі критерії, які необхідно впровадити, а також процедури контролю для отримання сертифікату і відповідних етикеток.

Всі стандарти, обрані Ecocert, відповідають основним критеріям, які є безпечними для здоров'я та надають позитивний вплив на навколишнє середовище і суспільство.

Продукт, сертифікований Ecocert, може бути ідентифікований в залежності від типу продуктів (продукти харчування, косметика, миючі засоби і т. д.).

Дуже важливо уважно читати етикетки засобів і знайти одну з таких позначок:

 • Формулювання «Сертифіковано ECOCERT»
 • Логотип сертифікації ECOCERT
 • Назва стандарту

Емблема (логотип) Ecocert на упаковці засобу рівносильна знаку якості

Процедура проходження сертифікації дорога і підробка сертифікатів карається позбавленням ліцензії та закриттям підприємства. Ніхто не має права без дозволу розміщувати еко-логотипи на упаковках товару або маркетингових матеріалах.

 

Стандарт COSMOS® by ECOCERT® передбачає два можливих рівня сертифікації:

«Cosmos Organic» та «Cosmos Natural»

 

«Cosmos Organic» - більш жорсткий і складний так як об'єднує вимоги про натуральне походження сировини, еко-хімію та використання значної кількості компонентів органічного сільського господарства, які повинні бути ідентифіковані на етикетці засобу.

Стандарт Cosmos Organic визнаний у 150 країнах та гарантує, що продукція є справді органічною.

Косметичні засоби мають сертифікат COSMOS ORGANIC тільки в тому випадку, якщо:

 • Мінімум 95% інгредієнтів мають органічне походження

 • Кількість води у інгредієнтному складі на перевищує 5%

 • У загальній формулі присутні не менше 20% органічних інгредієнтів (10% для засобів змивання)

 • Логотип COSMOS ORGANIC розташований на самому засобі та на додатковій упаковці (якщо така є)