MICROBIOME FRIENDLY - філософія бренду Nelly De Vuyst®

Щодня наша шкіра перебуває під впливом навколишнього середовища, що негативно позначається на чисельності корисної мікрофлори. Шкіра стає тьмяною, з’являються подразнення та запалення.

Почнемо з того, що поверхня епідермісу не стерильна. З нами «живуть» різні бактерії та мікроорганізми, які називаються екосистемою, або мікробіомом.

Що таке мікробіом шкіри? Це всі мікроорганізми які живуть на поверхні шкіри та в її шарах. Їх багато під першим та другим шарами ороговілого епітелію, в гирлах і всередині волосяних фолікулів. На сальних ділянках шкіри їх кількість підвищується.

Мікрофлора шкіри:

  • становить частину захисної гідроліпідної мантії шкіри
  •  функціонує як частина імунної системи шкіри
  • деякі мікроорганізми беруть участь в антиоксидантному захисті шкіри
  • бере участь в процесі оновлення клітин шкіри

Мікроби виробляють безліч корисних компонентів. Вони створюють кисле середовище що підтримує хороший стан гідроліпідної мантії та навіть вміють зволожувати шкіру. 

Здоровий мікробіом - це баланс між корисними мікробами та умовно- патогенними, тими які не дуже хороші, але вони є і ми маємо навчитися з ними співіснувати.

Коли хорошим мікробам погано, починає бешкетувати умовно-патогенна флора. 

А коли їм погано? Наприклад, при використанні антибактеріальних засобів (хлоргексидин, тощо), агресивних хімічних компенентів у косметиці (сальфати та ії похідні, які часто виробники ховать за скороченнями SLS (Sodium Lauryl Sulfate), SLES (Sodium Laureth Sulfate). 

Що ще не люблять корисні мікроби?
Парабени, ГМО, хімічні консерванти, глютен, парфуми, спирт, сульфати, силікон, ПЕГі, пропилен гліколь, мінеральні масла, синтетичні барвники, метілізотіазолінон, диметикон, фталати, гормони, сорбат калію, формальдегід.

Ферментована або мікробіомфрендлі косметика працює на відновлення балансу нашого мікробіома. Вона містить пребіотики (їжу для бактерій), пробіотики (сама мікрофлора), а іноді й симбіотики (комбінацію пребіотиків та пробіотиків).

Догляд за допомогою мікробіом-френдлі косметики показаний всім та на регулярній основі. Особливо корисна така косметика після агресивних процедур (апаратні процедури, ін’єкції), при порушенні pH.

Єдине «але»: пробіотики та пребіотики дуже примхливі — не люблять сусідства їдких компонентів, таких як ретинол, сильні кератолітики та інші. Тому не рекомендуємо доповнювати такими засобами догляд «мікробіом-френдлі».

Ферментована косметика:

• впливає на рецептори клітин шкіри;
• посилює місцевий імунітет;
• створює антиоксидантний захист;
• допомагає виробляти протизапальні фактори;
• запобігає втраті вологи;
• активізує роботу фібробластів

Головне що потрібно знати зараз – лабораторія Nelly De Vuyst® з 1974 року розробляє засоби з єдиною метою - корекція патологій шкіри та відновлення здорового мікробіому.

Сучасна наука вже давно прийшла до висновку, що здоров’я мікрофлори шкіри не просто потрібно, а дуже важливо підтримувати.

MICROBIOME FRIENDLY - це філософія бренду Nelly De Vuyst®.
А після того як лабораторія Nelly De Vuyst® першою у світі розробила професійні засоби та програми домашнього догляду за найвищими стандартами якості сертифікації COSMOS® Organic by ECOCERT® - ми точно знаємо, що означає нести відповідальність за результат!