Сертифікація ECOCERT®

З Nelly De Vuyst®, ми пишаємося тим, що пропонуємо натуральні, органічні, безпечні та ефективні засоби, які з 1974 року вибирають селебріті Голлівуду, лідери естетичної медицини, та еко-свідомі шанувальники здорової шкіри по всьому світу.

Розроблені за найвищими стандартами якості та безпеки, професійні засоби та програми для домашнього догляду за шкірою обличчя та тіла формулюються та  виготовляються у приватній сертифікованій GMP (Good Manufacturing Practice) лабораторії в Канаді. 

Чому дерматокосмецевтика Nelly De Vuyst® є найбезпечнішим вибором серед усіх брендів? 

Сьогодні продукція Nelly De Vuyst® виробляється в Канаді та понад 45 років продовжує дотримуватися найвищих та найсуворіших європейських стандартів якості у підборі сировини, розробки формул, виробництві та пакуванні.  Лабораторія Nelly De Vuyst® першою у Північній Америці отримала сертифікат GMP (Good Manufacturing Product - належна виробнича практика) і не проводить жодних випробувань на тваринах. Nelly De Vuyst® першою на світовій арені дерматології та естетичної косметології отримала сертифікацію COSMOS® Organic by ECOCERT®, як повноцінні професійні колекції та програми для домашнього догляду терапії акне, анти-ейдж та колекція жіночої інтимної гігієни.

Сертифікація ECOCERT®

ECOCERT® - це орган по сертифікації і контролю органічних продуктів, створений у Франції в 1991 році. Працюючи в більш ніж 80 країнах, він став однією з найбільших організацій по сертифікації органічних продуктів в світі і одним з найвідоміших лейблів в галузі стандартизації натуральної косметики. Щоб забезпечити екологічно чистий косметичний продукт, стандарт Ecocert® встановлює, що інгредієнти отримані з поновлюваних ресурсів і зроблені з використанням екологічно безпечних процесів.

Ecocert® перевіряє відсутність:

 • ГМО
 • парабенів
 • феноксіетанолу
 • наночасток
 • ПЕГів
 • синтетичних парфумів і барвників
 • інгредієнтів тваринного походження (якщо вони не виробляються природним шляхом: молоко, мед і т. д.).

Ecocert® всесвітньо відома своєю компетентністю, незалежністю і неупередженістю.

Торгова марка Ecocert® - єдиний еталон органічного та екологічного маркування, якому довіряють споживачі по всьому світу.

Ecocert® має 28 міжнародних дочірніх компаній, за допомогою яких може працювати локально в більш ніж 150 країнах. В результаті сервіс компанії забезпечує високу гарантію контролю для всіх секторів по всьому світу. Ecocert® проводить аудити лабораторій виробників та дистриб'юторів, щоб переконатися, що продукт належним чином відповідає вимогам, описаним у стандарті. Продукт, сертифікований Ecocert®, може бути ідентифікований в залежності від типу продуктів (продукти харчування, косметика, миючі засоби і т. д.) Завдяки високому стандарту сертифікації існує можливість перевірити весь ланцюжок поставок, від сировини до готової продукції. Щорічно Ecocert® проводить як мінімум один запланований аудит лабораторії та додатково декілька неоголошених аудитів.  В процесі проходження сертифікації продукту, експерти Ecocert® оцінюють відповідність продукту, послуги або системи екологічним і соціальним вимогам, встановленим у стандарті.

Після закінчення процесу сертифікації Ecocert® видає рішення, а в разі позитивного результату надає письмове запевнення - СЕРТИФІКАТ на КОЖНИЙ ЗАСІБ ЯКИЙ ПРОЙШОВ СЕРТИФІКАЦІЮ.

Щоб отримати сертифікат продукція обов'язково повинна відповідати прийнятому стандарту. Стандарт - це функціональний документ, в якому перераховані всі критерії, які необхідно впровадити, а також процедури контролю для отримання сертифікату і відповідних етикеток. Всі стандарти, обрані Ecocert®, відповідають основним критеріям, які є безпечними для здоров'я та надають позитивний вплив на навколишнє середовище і суспільство. Продукт, сертифікований Ecocert®, може бути ідентифікований в залежності від типу продуктів (продукти харчування, косметика, миючі засоби і т. д.).

Дуже важливо уважно читати етикетки засобів і знайти одну з таких позначок:

  • Формулювання «Сертифіковано ECOCERT®»
  • Логотипсертифікації ECOCERT®
  • Назва стандарту

Емблема (логотип) Ecocert® на упаковці засобу рівносильна знаку якості.

Процедура проходження сертифікації дуже дорога і підробка сертифікатів карається позбавленням ліцензії та закриттям підприємства. Ніхто не має права без дозволу розміщувати еко-логотипи на упаковках товару або маркетингових матеріалах.

Стандарт COSMOS® by ECOCERT® передбачає два можливих рівня сертифікації: «Cosmos Organic» та «Cosmos Natural»

«Cosmos Organic» - більш жорсткий і складний так як об'єднує вимоги про натуральне походження сировини, еко-хімію та використання значної кількості компонентів органічного сільського господарства, які повинні бути ідентифіковані на етикетці засобу. Стандарт Cosmos Organic визнаний у 150 країнах та гарантує, що продукція є справді органічною.

Косметичні засоби мають сертифікат COSMOS ORGANIC тільки в тому випадку, якщо:

 • Мінімум 95% інгредієнтів мають органічне походження
 • Кількість води у інгредієнтному складі на перевищує 5%
 • У загальній формулі присутні не менше 20% органічних інгредієнтів (10% для засобів змивання)
 • Логотип COSMOS ORGANIC розташований на самому засобі та на додатковій упаковці (якщо така є)