Career Opportunities

Вакансії Complete SPA

Новатор в індустрії краси, відомий своїми високоефективними професійними протоколами та програмами для домашнього догляду преміум-класу, Nelly De Vuyst® є світовим брендом дерматокосмецевтики класу люкс.

Доступний у понад 5.500 SPA, клініках та приватних косметологічних практиках у 29 країнах, Nelly De Vuyst® вибирають ТОП спеціалісти естетичної медицини, віддані прихильники - селебріті Голлівуду та еко-свідомі клієнти по всьому світу.

Ми б не досягли таких результатів без наполегливої ​​роботи та самовідданості талановитої команди енергійних людей, які постійно прагнуть до досконалості, інновацій та творчості у всьому, що вони роблять.

Постійно розвиваючись, з метою перевершити очікування наших клієнтів, ми завжди раді амбітним, цілеспрямованим професіоналам, які мають бажання приєднатись до команди Complete SPA та бренду Nelly De Vuyst®. 

Якщо у Вас є пристрасть до індустрії краси класу люкс, Ви постійно шукаєте виклик та націлені розвивати свій досвід як "Менеджер з розвитку бренду", Ви - лікар-дерматолог або косметолог-естетист, зацікавлений у позиції "Бренд-тренера дерматокосмецевтики Nelly De Vuyst®", PR / event менеджер тоді ми будемо раді почути від Вас.

Заповніть форму зворотнього зв'язку (номер телефону та email є обов'язковими), прикріпіть своє резюме, опишіть, будь ласка, чому Вас зацікавила вакансія і ми обов'язково зв'яжемося з Вами.