GMP сертифікована лабораторія

Дерматокосмецевтика Nelly De Vuyst® формулюється та виробляється у власній приватній лабораторії в Канаді, а наша незалежна оцінка та тестування кожного рослинного інгредієнта означає, що, незважаючи на сезонні і ринкові зміни, наші формули складаються з матеріалів найвищої якості.

Ми збираємо та відбираємо лише кращі сорти рослинних інгредієнтів у відповідності до найсуворіших стандартів, щоб гарантувати ефективність, безпечність і чистоту, на яку ви очікуєте. 

Усі компоненти формул Nelly De Vuyst® ретельно тестуються та перевіряються на стабільність, однорідність та ефективність. 

Щоб гарантувати, що наша готова продукція має стабільно високу якість, а також запобігти фальсифікації або забрудненню матеріалів, лабораторія Nelly De Vuyst® сертіфикована за стандартом GMP, встановленим Управлінням з контролю за продуктами і ліками Північної Америки (США та Канада).

Якість має першорядне значення у всьому, що ми робимо!

Сучасний світовий фармацевтичний ринок динамічно розвивається, що призводить до підвищення конкуренції і появи нових вимог до організації управління підприємствами. Результати аналізу підприємств в країнах-лідерах світової економіки показують, що досягнення стратегічної мети в управлінні забезпечується шляхом використання методів управління якістю та сертифікації систем управління відповідно до ISO 9001, ISO 13485, GMP, GLP, GCP, ВВП та ін.

Ми пишаємося тим, що лабораторія Nelly De Vuyst® першою у Північній Америці отримала сертифікацію GMP - (Good Manufacturing Practice або Належна Виробнича Практика)

GMP (Good Manufacturing Practice або Належна Виробнича Практика) - це частина системи управління якістю на підприємстві, яка гарантує, що косметичні та лікарські засоби постійно виробляються і контролюються відповідно до стандартів якості, які відповідають своєму призначенню, а також з вимогами реєстраційного досьє, досьє досліджуваного лікарського засобу для клінічних випробувань або специфікації на таку продукцію.

GMP - це міжнародний стандарт, який встановлює вимоги до виробництва і контролю якості косметичних та лікарських засобів для людей та тварин, а також спеціальні вимоги до виробництва активних фармацевтичних субстанцій та окремих видів лікарських засобів.

Стандарт GMP - це забезпечення якості на всіх етапах виробництва - від моменту надходження вихідної сировини і пакувальних матеріалів на підприємство до відвантаження готової продукції на склад.

При цьому важливим елементом системи залишається підтвердження Уповноваженою особою того, що кожна серія випущених засобів була проведена і проконтрольована відповідно до вимог реєстраційного досьє.

Офіційним документом, що підтверджує відповідність умов виробництва лікарських засобів вимогам GMP є сертифікат відповідності умов виробництва, виданий уповноваженим органом.

Для лабороторії Nelly De Vuyst® такий документ видає уповноважений орган - Промислова Палати Канади, що є підтвердженням відповідності виробництва вимогам належної виробничої практики.

Система забезпечення якості гарантує, що:

- Продукція Nelly De Vuyst® розроблена з урахуванням всіх вимог і стандартів;

- На всі операції з виробництва та контролю складена чітка документація відповідно до правил стандарту;

- Відповідальність і повноваження строго визначені;

- Виконуються заходи щодо виробництва, постачання і використання належної вихідної сировини і пакувального матеріалу;

- Проводиться контроль проміжної продукції та технологічного процесу, а також валідація;

- Контроль і перевірка готової продукції проводиться відповідно до вимог Стандарту та законодавства;

- Виконується процедура проведення самоінспекції і / або аудиту якості, згідно з якою регулярно оцінюються ефективність і придатність системи забезпечення якості.

Лабораторія Nelly De Vuyst® заслужила репутацію досконалості та доброчесності, приділяючи пильну увагу кожному аспекту виробництва та контролю якості. Усі наші постачальники сировини дотримуються суворих кваліфікаційних стандартів.

Ми докладаємо багато зусиль, щоб забезпечити належний рівень санітарії та гігієни наших приміщень, виробничих матеріалів та тари. Крім того, наш відділ контролю якості затверджує всі процедури, специфікації та експертизи, які впливають на якість інгредієнта або продукту. На кожному етапі виробничого процесу існують засоби контролю для роботи з матеріалами, такими як дорожні етикетки, що забезпечує узгодженість від партії до партії, легкий моніторинг та запобігає фальсифікації.

Виготовлено в Канаді!

У нашій лабораторії та на виробничому підприємстві, існують одні з найсуворіших стандартів у світі регламентовані Health Canada - Міністерство Охорони Здоров'я Канади.

Наша прихильність високим стандартам Health Canada і GMP, які ми встановили для нашої компанії, відрізняють нас від інших виробників і є гарантією якості для наших партнерів.