Амбасадори Nelly De Vuyst® в Україні

"Ми цінуємо кожного сертифікованого партнера Nelly De Vuyst®. Ми пишаємося командою висококваліфікованих Амбасадорів, лікарів дерматологів, гінекологів, косметологів-естетистів, які для терапії шкірних патологій вибрали працювати саме з нашим брендом.

Ми глибоко переконані, що підібрати ефективну терапію та індивідуальну програму для домашнього догляду може виключно висококваліфікований фахівець, а в онлайн магазині це зробити абсолютно неможливо!

Лікар дерматовенеролог або сертифікований косметолог не тільки правильно діагностує типологію та стан вашої шкіри, а й вільно зорієнтується у складі рекомендованих космецевтичних засобів".

Ірина Грибан, засновниця / CEO Complete SPA - ексклюзивного імпортера Nelly De Vuyst® в Україні.

Ми довіряємо здоров'я наших клієнтів професіоналам

Амбасадором бренду преміум класу

розробленого дерматологами та гінекологами, може бути лише дипломований лікар або сертифікований косметолог, а не медіа інфлюенсер! 

Найчастіші запитання:

Шукаю косметолога. Чи можу я стати пацієнтом Амбасадора Nelly De Vuyst®?

Звичайно! І ми обов'язково вам в цьому допоможемо. Вибирайте на карті Амбасадора бренду Nelly De Vuyst® .Зв'яжіться зручним для вас способом та запишіться на первинну консультацію.

Навіщо мені консультація?

Під час первинної консультації лікар не тільки правильно діагностує типологію та стан вашої шкіри, призначить курс необхідних процедур, а й вільно зорієнтується у складі рекомендованих космецевтичних засобів Nelly De Vuyst® для домашнього догляду.

Чи можу я купити засоби Nelly De Vuyst® у Амбасадорів?

Звичайно! Амбасадори бренду Nelly De Vuyst® завжди піклуються про своїх пацієнтів і вчасно поповнюють асортимент засобів для домашнього догляду Nelly De Vuyst®.

Поруч зі мною немає Амбасадора Nelly De Vuyst®.

Зателефонуйте до нашого офісу аби дізнатись адресу сертифікованого салону / клініки у вашому місті: +38-050-158-39-40.