Особливості догляду за шкірою навколо очей: розбираємо розповсюджені проблеми та добираємо надійний догляд

Особливості догляду за шкірою навколо очей: розбираємо розповсюджені проблеми та добираємо надійний догляд

Догляд за шкірою навколо очей дещо відрізняється від загального. Це пов’язано з особливостями зони. У чому вони полягають, як доглядати за шкірою навколо очей та які засоби варто обирати, будемо розбирати у матеріалі. 

Різниця між шкірою навколо очей та шкірою обличчя

Науково цю зону називають периорбітальною. Вона є однією з найбільш делікатних на обличчі. Анатомічно в цій зоні тонша дерма та епідерміс, а підшкірно-жирова тканина виражена дуже слабко через мінімальну кількість сальних залоз. 

Часто така анатомія стає причиною сухості під очима. Крім того, помітніше та швидше проявляються вікові зміни та стрес. Зазвичай разом з сухістю з’являються мімічні зморшки й зникає пружність. Тому дуже важливо добирати якісний догляд за шкірою навколо очей

Звичайно, сухість може бути викликана й загальним станом шкіри обличчя та організму в цілому. Проте базової доглядової косметики рідко буває достатньо. Особливо для тих, хто вже починає відчувати перші вікові зміни.

Проблеми шкіри навколо очей

З анатомією розібралися. Проте окрім зазначених проблем, виникає й багато інших: почервоніння під очима, набряки, синці. 

Почервоніння здебільшого з’являються через неякісну декоративну косметику, недостатню увагу при вмиванні, а також відсутність SPF у догляді. Щоб зняти почервоніння, треба обов’язково використовувати денний крем з SPF-фактором та вмивати шкіру довкола очей спеціальними засобами. У їх складі не має бути сульфатів та ароматизаторів. Натомість можуть переважати квіткові води, рослинні заспокійливі екстракти та пребіотики. 

Набряки — це результат застою рідини або лімфи, порушення її циркуляції, а також відкладання жирових тканин. Мас-маркет нав’язує, що зняти набряки навколо очей можна за допомогою патчів. Проте більш раціональне рішення, яке забезпечить довготривалий результат — це ранковий масаж. Крім того, не забувати про базис — достатньо спати, обмежити споживання солі та алкоголю, слідкувати за гідратацією, але й не пити перед сном.

Щодо синців, вони з’являються з двох причин — надто велика втома або анатомічні особливості. Шкіра довкола очей тонка за замовчуванням. Проте у деяких жінок вона буває ще тоншою, ніж у більшості. Тоді капіляри та судини стають більш помітними. Тому дуже важливо укріплювати судини та глибоко зволожувати епідерміс. У б’юті рутину бажано додати комбінацію вітамінів С та E, вони забезпечують достатній синтез колагену.


Масаж шкіри навколо очей в домашніх умовах

В контексті набряків ми згадали про масаж. Знайомства з масажними техніками радимо починати в кабінеті у косметолога. Існує безліч методів — від виключно ручних до таких, що можуть супроводжуватися додатковими інструментами по типу ролерів для гуа-ша.

Проте треба зважати й на те, що шкіра під очима та повіки дуже чутливі. Саме тому важливо зрозуміти, як правильно працювати з цією зоною. Користь масажу безперечна. Його використовують, щоб запобігти зморшкам, покращити стан шкіри й навіть уникнути офтальмологічних хвороб. Серед головних переваг:

  • зняття підвищеної набряклості;
  • усунення видимих ознак втоми;
  • підсилення циркуляції крові, що підвищує пружність та еластичність шкіри;
  • відновлення здорового кольору.

Засоби по догляду за шкірою навколо очей від Nelly De Vuyst®

Космецевтика Nelly De Vuyst® закриває всі потреби по догляду за цією специфічною зоною:

Eye Contour BioTense —  базовий доглядовий засіб. Це гель, який зручно наносити завдяки спеціально розробленому кульковому аплікатору. Гель допомагає розгладжувати мімічні зморшки, прибирати набряклості та темні кола. У складі виключно органічні компоненти рослинного походження. Екстракт акмелла олерацеа, глоду та баобабу, а також арганова олія, бентоніт та фрагментована гіалуронова кислота. Синергія компонентів блокує м’язові скорочення, які стають причиною поверхневих мімічних зморшків, насичує шкіру вітаміном C, білком, калієм та кальцієм, а також глибоко зволожують й допомагають краще утримувати вологу надалі.

Крем для контуру очей Lifecell створений для ще глибшого зволоження та  насичення шкіри. Ідеальний засіб, щоб прибрати дрібні зморшки та омолодити шкіру навколо очей. Засіб також має імуномодулювальний ефект, тобто стимулює відновлювальні процеси. Регулярне використання значно підсилює синтез колагену, еластину та навіть захищає від UVA/UVB променів. У складі всього два інгредієнти — ДНК молок форелі та бісаболо.

Догляд за шкірою навколо очей також має супроводжуватися використанням SPF. Універсальне рішення — це мінеральний сонцезахист потрійної дії BioSolar. Крем має напівпрозору, гелеву текстуру. У складі є вітаміни С та E, синергія яких позитивно впливає на синтез колагену. Засіб надійно захищає від UVB широкого спектра

Останній, але точно важливий складник догляду за шкірою навколо очей ексфоліант. Засіб розрахований на використання при підвищенні чутливості, тому добре підійде для ніжної зони. Гель-ексфоліант зменшує зморшки, завдяки стимуляції синтезу колагену та еластину. Екстракт берези у складі має антизапальні властивості, що знімає запалення та зменшує темні кола. Ексфоліант також покращує стан і зовнішній вигляд зневодненої та пошкодженої гідроліпідної мантії, таким чином розв'язує проблему сухості під очима.
Back to blog