Тонізація обличчя: як працюють тонери та який варто обрати?

Тонізація обличчя: як працюють тонери та який варто обрати?

Тонізація обличчя — важливий етап догляду за шкірою. Як і будь-який доглядовий засіб, тонер для обличчя важливо добирати під стан та тип шкіри, а також наносити у влучний момент. Тож трохи заглибимось у тему та розберемося, як робити тонізацію.

Що таке тонер для обличчя?

Тонери — це гідролати, тобто стовідсоткові дистиляти або ж слабокислі речовини з рівнем кислотності у межах 2,9-6,5. Гідролат працює на пригнічення патогенних бактерій, а також вірусів та грибків — не дає їм розмножуватися та розповсюджуватися. Здебільшого для виготовлення тонерів використовують ефірні та рослинні олії. Саме тому тонери для обличчя мають терапевтичні, відновлювальні властивості для епідермісу. Крім того, їх використання підсилює ефект кремів, сироваток та екстрактів, бо сприяє либшому проникненню активних сполук та інших корисних речовин в епідерміс.

Впевнені, ви неодноразово чули й про тоніки. Важливо зазначити, що це різні засоби. Чим відрізняється тонер від тоніка? Тоніки не мають лікувальних та відновлювальних властивостей. Це засоби, що на 80% складають з води та при цьому можуть містити спирти у складі. Головна функція тоніків — це демакіяж, тобто очищення, та аж ніяк не насичення шкіри.

На якому етапі наносити тонер?

Тонізація завжди йде другим етапом. Спочатку ви очищуєте обличчя від макіяжу або ж щоденних забруднень, й одразу за цим тонізуєте. Перед нанесенням тоніку не потрібно насухо витирати шкіру. Завдяки своїм властивостям, засоби для тонізації можуть утримувати вологу. Тому бажано наносити тонер за 20-30 секунд після вмивання.

Якщо робити глибоке очищення — використовуєте гомаж, глиняну маску тощо, — так само потрібно спочатку виконати базове очищення, далі нанести маску й вже після змивання маски тонізувати епідерміс.

Чи потрібно потім змивати тонер? Ні, наступним етапом можна нанести сироватку або ж ефірну олію та закрити це все кремом. Змивання потребують тільки очищувальні засоби — гелі, пінки, маски тощо.

Який тонер для обличчя вибрати?

Тут важливо орієнтуватися на потреби шкіри. В колекціях Nelly De Vuyst® є тонери, створені для:

  • чутливої шкіри;
  • шкіри з акне;
  • зрілої шкіри з ознаками стресу;
  • шкіри, що потребує ліфтингу.

Базово, кожен з тонізуючих засобів Nelly De Vuyst® зволожує, насичує епідерміс необхідними мікроелементами та доставляє вологу у глибинні шари. Проте фінальний ефект різниться в залежності від обраного засобу. Тому пропонуємо одразу познайомитися з найкращими тонерами для обличчя від NDW, що створені під різні запити.

Sensitive Skin Toner для чутливої шкіри

Ідеально працює з розацеа та епідермісом, схильним до почервоніння. До складу входить комплекс квіткових вод, а саме гамамелісу, лаванди та троянди. Це дійсно унікальний гідролат, що заспокоює верхній шар епідермісу та проникає глибоко всередину, завдяки чому покращує мікроциркуляцію. Як результат — подразнення та почервоніння зникають, колір обличчя стає рівним, зникає пігментація та купероз. Також тонер для обличчя допомагає підтримувати здоровий фізіологічний pH шкіри — на рівні 5,5.

BioAcne для шкіри з акне та активними висипаннями

Дбайливо працює з жирною шкірою, що схильна до надмірного вироблення себуму, висипів та акне. У складі запатентований бактеріостатичний комплекс. В основі — екстракт магнолії у поєднанні з ефірними оліями та саліциловою кислотою рослинного походження. Такий склад працює на усунення активних висипань та запобігає появі нових. Важливий складник засобу — екстракт кори магнолії. Екстракт на 42,7% знижує запалення, викликані Propionibacterium acnes. Регулярно використовуючи тонер для обличчя, вдасться не тільки усунути комедони та запальні висипання, а й зменшити ефект постакне.

Lifting Complex Toner для шкіри, якій бракує еластичності

Ще один за засіб на основі квіткових вод. Тільки на цей раз використовуються квіти шавлії, лаванди, розмарину та троянди. Підходить для будь-якої шкіри, що потребує ліфтинг ефекту. А от для шкіри, що схильна до почервоніння та реактивної реакції засіб краще не використовувати. Тонер для обличчя активує шкірне дихання, тобто насичує клітини киснем. Засіб має протизапальний та бактеріостатичний ефект. З його використанням зменшуються папули та пустули. Також на поверхні дерми з’являться захисна плівка, що сприяє розвитку корисних бактерій.

pH Toner Biotense для зрілої, втомленої шкіри

Це буквально улюблений засіб тьмяної, в’ялої та втомленої шкіри. Переважно використовується у схемах anti-age догляду, проте підходить й для не вікової шкіри. Тонер для обличчя BioTense працює на відновлення здорового балансу кислотності. Засіб також захищає епідерміс від зневоднення, яке може статися навіть через постійне вмивання водопровідною водою. Завдяки балансувальним властивостям та ультразволоженню, забезпечує швидкий, поверхневий ліфтинговий ефект. Формула тонеру допомагає розслабити епідерміс, й таким чином вдається розгладити мімічні зморшки та усунути перші ознаки старіння.
Back to blog